Відомий тренер та один із найкращих гравців світу у кеш-іграх знову демонструє свою майстерність у партіях проти аматорів, де часом складно визначити, хто кого перехитрив.
Майстер-клас від професіонала: коли інтуїція важливіша за математику
Сьогодні розглянемо кілька показових роздач від справжнього майстра вуличного покеру. У першій ситуації я отримав пару тузів. До нас надходить лімп від рекреаційного гравця та рейз від професіонала, який намагається його ізолювати.
3-бет здається очевидним рішенням, але я вирішую зіграти через колл. Причина проста: аматор дуже агресивний, а його стек невеликий – лише 26 блайндів. Існує висока ймовірність, що він піде олл-ін, і професіонал буде змушений грати набагато ліберальніше, ніж якби ми грали один проти одного.
Якщо аматор зіграє коллом із руками на кшталт KTo, враховуючи наше співвідношення стеків та банку, в цьому немає нічого поганого. Нехай спіймає свою топ-пару та йде відпочивати. На жаль, опонент зробив колл замість очікуваного ререйзу.
На флопі я роблю легкий чек. Аматор також чекає, а гравець на MP ставить €36.30. У нас є два варіанти. Рейз цілком можливий, але мій принцип у грі з аматорами – завжди давати їм можливість зробити помилку. Тому я роблю колл. На жаль, наша ціль також коллить.
Терн робить роздачу справді цікавою з точки зору стратегії. Продовжувати дотримуватися первісного плану чи взяти ініціативу? На мою думку, чек у такій ситуації – серйозна помилка, оскільки професіонал у позиції зіграє роздачу ідеально.
Тому я роблю лід на €54.72. Можна обговорити сайзинг. Повний банк виглядає дивно – ми рідко хочемо так грати проти двох суперників, у кожного з яких у діапазоні чимало флешів. Але зараз я бачу в цьому сенс. Аматор піде на стек із багатьма слабшими руками, а професіонал зіграє проти великої ставки дуже прямолінійно.
Аматор йде олл-ін. Якщо професіонал заколлить, я, мабуть, теж доставлю та зіграю чек-пас на рівері. На його олл-ін у мене простий пас. На щастя, він скидає, тож обійшлося без зайвих хвилювань. Олл-ін від аматора я, звісно, закриваю з радістю.
Це чудовий приклад руки, яку ми залишили в розіграші і на префлопі, і на флопі. Тепер бачите, чому так важливо було зробити лід на терні? Якби я прочекав, майже напевно обидва суперники прочекали б слідом, то я не отримав би коллу від руки, яка настільки далеко позаду.
Наступні роздачі демонструють аналогічний підхід до гри, де важливо розуміти психологію опонентів та вміти адаптувати свою стратегію під конкретного гравця. Кожна ситуація унікальна, й саме вміння “читати” суперника часто стає ключем до успіху в покері.
Leave a Comment