Таємниці майстерності: мистецтво гри з тузами в покері

У грі зі стеком 100 BB все досить просто – агресивна стратегія майже завжди буде найкращим вибором. Підвищуйте ставки самостійно, ізолюйте лімперів, робіть 3-бет, а у відповідь на 3-бет від опонента – впевнено йдіть у 4-бет. Коли виникне спокуса зіграти повільно, пам’ятайте: агресивна лінія на дистанції принесе більше прибутку.

Мудрість досвідчених: коли сповільнитися

В кеш-грі з глибиною 100 BB, коли гравець на катоффі відкривається 2.5 BB, а ви з баттона робите рейз 8 BB та отримуєте 4-бет 21 BB – оптимальним рішенням буде колл. SPR на флопі становитиме лише 1.8: у банку 43 BB, позаду менше 80 BB. Зіграти на стек буде нескладно, а от запушити зараз та викинути всі блефи – це катастрофічне рішення.

Стратегічні нюанси: постфлоп

Якщо ви обрали слоуплей на префлопі – дотримуйтесь цієї стратегії й далі. У кеш-грі з глибиною 100 BB, коли ви заплатили 4-бет на баттоні проти катоффа з тузами, краще не підвищувати контбет навіть на дошках, де це виглядає доречним. Можливо, виникне бажання захистити оверпару, але в реальності діапазон 4-бету суперника в цей борд теж не влучив.

Глибокі стеки: особливості тактики

У глибоких стеках, коли борд краще підходить опоненту, варто бути особливо обережним. Наприклад, ви відкрилися з UTG, гравець на BB захистився. У банку 5-6 BB, у вас й опонента по 97 BB позаду. І вийшов флоп, який значно краще підходить опоненту: 642, 763 тощо.

Майстерність тьорну: ключові моменти

На тьорні стратегія має бути гнучкою. Баттон проти BB, після малого контбету на сухому флопі отримали колл – солвер рекомендує продовжувати барелінг. На флопі опонент не зробив рейз, тому у нього рідко буде сет або дві пари, у нас зазвичай краща рука.

Єдиний тьорн, де АА завжди хочуть зробити чек – це спарений король. Але є й сценарії, де треба терміново знижувати агресію. Це випадки, коли дошка й так була не ідеальна для контбету, а на тьорні стала ще гіршою.

Фінальні поради: шлях до успіху

Головне у грі з тузами – думати про те, як хоче діяти весь ваш діапазон, а не конкретна рука. Оцінюйте, наскільки добра чи погана дошка для вашого рейнджу, а потім приймайте рішення. Прикладами хороших дощок є AK2, AQ5, KQ4.

Не забувайте про захист діапазону чеку, щоб в ньому не залишалися тільки слабкі руки. Іноді найкраща рука, з якою можна це робити – саме туза. Будьте гнучкими у своїй стратегії та завжди враховуйте контекст гри.

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *